CNC KOVOOBRÁBĚNÍ
CNC KOVOOBRÁBĚNÍ

CNC FRÉZOVÁNÍ, CNC SOUSTRUŽENÍ, BROUŠENÍ A LEŠTĚNÍ

NAŠE SLUŽBY
SERIOVÁ I KUSOVÁ VÝROBA
SERIOVÁ I KUSOVÁ VÝROBA

PŘESNÝCH DÍLŮ Z OCELI, HLINÍKU, NEREZU, MOSAZI, MĚDI I PLASTŮ

CERTIFIKACE
VYRÁBÍME DÍLY PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL
VYRÁBÍME DÍLY PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

STAVEBNICTVÍ, ROPNÝ, POTRAVINÁŘSKÝ A LÉKAŘSKÝ PRŮMYSL

REFERENCE

Obsah-Úvod

Jsme moderně vybavená firma, která se již od roku 1993 zabývá strojní kovovýrobou. Hlavní čiností je  CNC obráběnífrézování a soustružení. Provádíme CNC obrábění všech materiálů jako nerez, hliník ,měd , mosaz a plasty. Dále provádíme zápustkové kování , kde zpracováváme převážně nerezové materiály.  Jsme zaměřeni na zakázky ve větším objemu převážně pro zahraniční firmy.

CNC FRÉZOVÁNÍ

CNC frézování patří mezi naše hlavní činnosti. Nabízíme frézování menších i velkých sériích na strojích Okuma , Mazak , Brother.

CNC SOUSTRUŽENÍ

Také CNC soustružení je naší hlavní činností. Pro obrábění přesných rotačních dílců v menších a velkých sériích používáme stroje Mazak a Okuma

ŘEZÁNÍ

Materiál dělíme na pásových pilách . Tam, kde je potřeba precizní řez a výkon používáme kotoučovou pilu.

ZNAČENÍ

Pro značení našich , ale také dodaných dílců využíváme laserové značení .

NAŠE SLUŽBY

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše hlavní služby patří CNC frézování a  soustružení.   Dále  provádíme zápustkové kování.

Cílem naší společnosti je především přesnost, kvalita a včasné dodání dílů dle požadavků zákazníka.

CNC FRÉZOVÁNÍ

CNC frézování na vertikálních frézách. Sériová, malosériová  výroba vysoce přesných dílců vč. obrábění obecných 3D ploch. Obrábíme ocel, nerez, hliník, barevné kovy a plasty. Používáme moderní řídící systémy. 

CNC SOUSTRUŽENÍ

Také na soustružení  používáme kvalitní CNC stroje. Nabízíme komplexní soustružnické práce. V kovoobrábění máme dlouholetou praxi, kvalita kovoobrábění je samozřejmostí. Kovoobrábění, včetně soustružení kovů, na zakázku děláme nejčastěji pro společnosti automobilového průmyslu, stavebnictví, potravinářství, ropného a lékařského průmyslu. Spokojenost zákazníka je pro nás zásadním kritériem, proto se snažíme mu vždy maximálně vyjít vstříc a maximálně splnit kladené požadavky.

CNC BROUŠENÍ KOVŮ

Provádíme broušení přesných dílců na plocho a na kulato. Na nástrojařských bruskách provádíme broušení rovinných ploch, nástrojů i velmi složitých tvarů a součástí s vysokou přesností. Stroje rovněž umožňují kopírovací broušení či broušení tvarů v průmětu. Broušení na kulato je určeno k velmi přesnému obrábění vnějších i vnitřních válcových, kuželových případně tvarových ploch. Typickými výrobky jsou hřídele, čepy, náboje a jiné dílce rotačního charakteru. Naše stroje jsou vhodné jak pro sériovou, tak pro kusovou výrobu.

CERTIFIKACE

CZ

DE

ENG

KONTAKTUJTE NÁS

  • STROJÍRNY RINOH s.r.o.

  • Adresa: Nádražní 251, 345 06 Kdyně
  • Telefon: +420 608 024 803, +420 379 423 454
  • Email: rinoh@seznam.cz
  • Web: https://www.strojirny-rinoh.cz