Jsme moderně vybavená firma, která se již od roku 1993 zabývá strojní kovovýrobou. Hlavní čiností je CNC obráběnífrézování a soustružení. Provádíme CNC obrábění všech materiálů jako je nerez, hliník, měď, mosaz a plasty. Dále provádíme zápustkové kování, kde zpracováváme převážně nerezové materiály. Jsme zaměřeni na zakázky ve větším objemu většinou pro zahraniční firmy.

CNC
FRÉZOVÁNÍ

CNC frézování patří mezi naše hlavní činnosti. Nabízíme frézování menších i velkých sériích na strojích Okuma, Mazak, Brother.

CNC SOUSTRUŽENÍ

Také CNC soustružení je naší hlavní činností. Pro obrábění přesných rotačních dílců v menších a velkých sériích používáme stroje Mazak a Okuma.

PŘESNÉ
ŘEZÁNÍ

Materiál dělíme na pásových pilách . Tam, kde je potřeba precizní řez a výkon používáme kotoučovou pilu.

ZÁPUSTKOVÉ KOVÁNÍ

Koveme na horizontálním lisu převážně rotační dílce pro potravinářský , zemědělský a těžební průmysl.

ZNAČENÍ DÍLCŮ

Pro značení dílů používáme laserové znační. Značení provádíme jak na dílcích, které vyrábíme, ale také na dodaných zákazníkem.

NAŠE SLUŽBY

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše hlavní služby patří CNC frézování a soustružení. Dále provádíme zápustkové kování. Cílem naší společnosti je především přesnost, kvalita a včasné dodání dílů dle požadavků zákazníka. Spokojenost zákazníka je pro nás zásadním kritériem, proto se mu snažíme vždy vyjít vstříc a maximálně splnit kladené požadavky.

CNC FRÉZOVÁNÍ

CNC frézování na vertikálních frézách. Sériová, malosériová  výroba vysoce přesných dílců vč. obrábění obecných 3D ploch. Obrábíme ocel, nerez, hliník, barevné kovy a plasty. Používáme moderní řídící systémy.

CNC SOUSTRUŽENÍ

Také na soustružení  používáme kvalitní CNC stroje. Nabízíme komplexní soustružnické práce. 

ZÁPUSTKOVÉ KOVÁNÍ

Provádíme zápustkové kování na vodorovném kovacím lisu o síle 250t. K ohřevu materiálu používáme indukční pec. Typickými výrobky jsou hřídele, čepy, náboje a jiné dílce rotačního charakteru o hmotnosti od 0,1 do 20 kg.

CERTIFIKACE

CZ

DE

ENG