Jsme moderně vybavená firma, která se již od roku 1993 zabývá strojní kovovýrobou. Hlavní čiností je  CNC obráběnífrézování a soustružení. Provádíme CNC obrábění všech materiálů jako nerez, hliník ,měd , mosaz a plasty. Dále provádíme zápustkové kování , kde zpracováváme převážně nerezové materiály.  Jsme zaměřeni na zakázky ve větším objemu většinou pro zahraniční firmy.

CNC FRÉZOVÁNÍ

CNC frézování patří mezi naše hlavní činnosti. Nabízíme frézování menších i velkých sériích na strojích Okuma , Mazak , Brother.

CNC SOUSTRUŽENÍ

Také CNC soustružení je naší hlavní činností. Pro obrábění přesných rotačních dílců v menších a velkých sériích používáme stroje Mazak a Okuma

ŘEZÁNÍ

Materiál dělíme na pásových pilách . Tam, kde je potřeba precizní řez a výkon používáme kotoučovou pilu.

Zápustkové kování

Koveme na horizontálním lisu převážně rotační dílce pro potravinářský , zemědělský a těžební průmysl.

NAŠE SLUŽBY

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše hlavní služby patří CNC frézování a  soustružení.   Dále  provádíme zápustkové kování.

Cílem naší společnosti je především přesnost, kvalita a včasné dodání dílů dle požadavků zákazníka.Spokojenost zákazníka je pro nás zásadním kritériem, proto se snažíme mu vždy maximálně vyjít vstříc a maximálně splnit kladené požadavky.

CNC FRÉZOVÁNÍ

CNC frézování na vertikálních frézách. Sériová, malosériová  výroba vysoce přesných dílců vč. obrábění obecných 3D ploch. Obrábíme ocel, nerez, hliník, barevné kovy a plasty. Používáme moderní řídící systémy. 

CNC SOUSTRUŽENÍ

Také na soustružení  používáme kvalitní CNC stroje. Nabízíme komplexní soustružnické práce. 

Zápustkové kování 

Provádíme zápustkové kování na vodorovném kovacím lisu o síle 250t . K ohřevu materiálu používáme indukční pec. Typickými výrobky jsou hřídele, čepy, náboje a jiné dílce rotačního charakteru o hmotnosti od 0,1 do 20 kg.

CERTIFIKACE

CZ

DE

ENG