Jsme moderně vybavená firma, která se již od roku 1993 zabývá strojní kovovýrobou. Provádíme CNC kovoobrábění, návrhy a zpracování odlitků, frézování, soustružení, výroba dílů, odlitků a přírub. Provádíme CNC třískové obrábění všech materiálů jako nerez, hliník a mosaz. Sériová výroba, montážní práce a brusírna odlitků.

CNC FRÉZOVÁNÍ

CNC obrábění patří mezi naše hlavní činnosti. Nabízíme frézování atypických dílů a malosériovou výrobu na CNC strojích.

SOUSTRUŽENÍ

Pro obrábění přesných rotačních dílců pro kusovou i malosériovou výrobu nabízíme přesné CNC soustružení.

ŘEZÁNÍ

Řezání patří mezi základní druhy třískového obrábění, při kterém materiál oddělujeme mnohozubým nástrojem – pilou.

BROUŠENÍ

Produktivní vysoce přesné broušení na kulato a na plocho na CNC bruskách. Broušení na konvenčních bruskách.

NAŠE SLUŽBY

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše služby patří CNC frézování, soustružení a broušení kovů. Dále v oblasti kovoobrábění provádíme také řezání, vrtání a leštění rozličných kovů.

CNC FRÉZOVÁNÍ

CNC frézování na vertikálních frézách. Sériová, malosériová a kusová výroba vysoce přesných dílců vč. obrábění obecných 3D ploch. Obrábíme ocel, nerez, hliník, barevné kovy a plasty. Používáme moderní řídící systémy. Cílem naší společnosti je především přesnost, kvalita a včasné dodání dílů dle požadavků zákazníka.

CNC SOUSTRUŽENÍ

Také na soustružení kovů používáme kvalitní CNC stroje, které umožňují špičkové CNC obrábění. Nabízíme komplexní soustružnické práce. V kovoobrábění máme dlouholetou praxi, kvalita kovoobrábění je samozřejmostí. Kovoobrábění, včetně soustružení kovů, na zakázku děláme nejčastěji pro společnosti automobilového průmyslu, stavebnictví, potravinářství, ropného a lékařského průmyslu. Spokojenost zákazníka je pro nás zásadním kritériem, proto se snažíme mu vždy maximálně vyjít vstříc a maximálně splnit kladené požadavky.

CNC BROUŠENÍ KOVŮ

Provádíme broušení přesných dílců na plocho a na kulato. Na nástrojařských bruskách provádíme broušení rovinných ploch, nástrojů i velmi složitých tvarů a součástí s vysokou přesností. Stroje rovněž umožňují kopírovací broušení či broušení tvarů v průmětu. Broušení na kulato je určeno k velmi přesnému obrábění vnějších i vnitřních válcových, kuželových případně tvarových ploch. Typickými výrobky jsou hřídele, čepy, náboje a jiné dílce rotačního charakteru. Naše stroje jsou vhodné jak pro sériovou, tak pro kusovou výrobu.

CERTIFIKACE

CZ

DE

ENG